Od 01.10.2020 r. aktualna witryna KP PSP w Złotowie będzie dostępna pod adresem https://www.gov.pl/web/kppsp-zlotow

Zmiana adresu strony internetowej KP PSP w Złotowie   Zmiana numerów telefonów do KP PSP w Złotowie   Koronawirus - informator   Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa ! break

Aktualności
2019-04-17

Nasz strażak ponownie na podium

14 kwietnia 2019 r. ponad 10 tyś biegaczy pobiegło ulicami miasta Poznań w 12 półmaratonie. Zwyciężył  reprezentant Etiopii Abate Sijiyas Misganow z wynikiem 01:02:29, a najlepsza z kobiet została reprezentantka Kenii Jelagat Lilian z czasem 01:11:13. W biegu również uczestniczył nasz funkcjonariusz z KP PSP w Złotowie kpt. Piotr Manikowski, który zajął 50 miejsce open, a w kategorii Państwowa Straż Pożarna zajął 3 miejsce.

Podczas półmaratonu rywalizowali również służby mundurowe w swoich kategoriach:

• III Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Strażaków Państwowej Straży Pożarnej o Puchar Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego.
  • Mistrzostwa Polski Policji.
  • Puchar Dyrektora Służby Więziennej.

W klasyfikacji PSP zwyciężyli:

• miejsce I Dariusz Szrama KP PSP Oborniki z czasem 01:13:11
  • miejsce II Paweł Milczarek KP PSP Pleszew z czasem 01:15:46
  • miejsce III Piotr Manikowski KP PSP Złotów z czasem 01:16:55

Puchary i dyplomy wręczył zwycięzcom Z-ca Naczelnika Ośrodka Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu st. kpt. Gniewomir Kwas.

Wynku również pogratulował Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Złotowie st. kpt. Jarosław Kołak.

Info: kpt. Piotr Manikowski,

Zamieścił: mł. bryg. Tomasz Manikowski