Od 01.10.2020 r. aktualna witryna KP PSP w Złotowie będzie dostępna pod adresem https://www.gov.pl/web/kppsp-zlotow

Zmiana adresu strony internetowej KP PSP w Złotowie   Zmiana numerów telefonów do KP PSP w Złotowie   Koronawirus - informator   Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa ! break

Aktualności
2018-10-24

Siatkarskie zmagania strażaków

22 października 2018 w Szamotułach odbyły się Eliminacje Mistrzostw Wielkopolski w Piłce Siatkowej Strażaków. Do rozgrywek stanęło sześć zespołów reprezentujących komendy powiatowe PSP strefy północnej   województwa wielkopolskiego. Wśród drużyn startujących w zawodach nie zabrakło również reprezentacji Komendy PSP w Złotowie. Zgodnie z regulaminem eliminacji dwie najlepsze drużyny uzyskały awans do kolejnego - wojewódzkiego, szczebla rozgrywek.

Zwycięzcą turnieju okazała się drużyna z KM PSP w Gnieźnie, która w zaciętych zmaganiach finałowych zwyciężyła drużynę KM PSP w Poznaniu. Obie drużyny uzyskały awans do finałowego etapu rozgrywek. W ostatecznej klasyfikacji nasza drużyna zajęła 5 miejsce. Wszyscy uczestnicy zgodnie twierdzili iż zawody stały na bardzo wysokim poziomie zarówno organizacyjnym, sędziowskim jak i sportowym.

Opracowanie: mł. bryg. Krzysztof Karabasz.