Od 01.10.2020 r. aktualna witryna KP PSP w Złotowie będzie dostępna pod adresem https://www.gov.pl/web/kppsp-zlotow

Zmiana adresu strony internetowej KP PSP w Złotowie   Zmiana numerów telefonów do KP PSP w Złotowie   Koronawirus - informator   Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa ! break

Aktualności
2017-09-28

Piąta "Przemyska Dycha"

V Przemyska Dycha

24 września br. w Przemyślu odbyła się piąta edycja biegu pod nazwą "Przemyska Dycha". Bieg wchodzi w Grand Prix Pucharu Polski Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej. Na linii startu stanęło 565 biegaczy sklasyfikowanych w 11 kategoriach, wśród startujących było 50 strażaków Państwowej Straży Pożarnej. Reprezentacja wielkopolskich strażaków liczyła 6 zawodników, wśród nich był funkcjonariusz złotowskiej Komendy mł. kpt. Piotr Manikowski.

W klasyfikacji generalnej zwyciężył Szymon Kulka -funkcjonariusz Policji z czasem 30’: 50”

Klasyfikacja Państwowej Straży Pożarnej:

1. Łukasz Świesiulski, KP PSP Garwolin – 32’:30”
  2. Damian Glapiak, KP PSP Wolsztyn – 32’:52”
  3. Dariusz Szrama, KP PSP Oborniki – 33’:30”

mł. kpt. Piotr Manikowski z czasem 36’:33” zajął 21 miejsce w kategorii open, natomiast w kategorii PSP 12 lokatę.

Najlepszych zawodników dekorowali Robert Choma- Prezydent Przemyśla, bryg. Bogusław Szczurko – zastępca komendanta miejskiego PSP w Przemyślu, mł.bryg. Szymon Ławecki – przedstawiciel Biura Szkolenia KG PSP oraz bryg. Dariusz Homa v-ce prezes Sportowego Klubu Pożarniczego - Strażak.

Tekst: mł. kpt. Piotr Manikowski